زاویه سازی فک

زاویه سازی فک

زاویه سازی فک با تغییر و اصلاح در فرم صورت، باعث زیباتر دیده شدن آن می شود. جذابیت ظاهری و گرایش به زیبایی این روزها بیش از هر زمان دیگری به دغدغه مردم تبدیل شده است. گسترش صنعت مد، فشن و مدلینگ باعث شده تا افراد بیشتر به نواقص و ایرادات ظاهری خود توجه کنند و از این رو روش های درمانی و زیبایی همچون زاویه سازی فک با استقبال بسیار خوبی مواجه شده اند.

این عمل به شیوه های مختلفی انجام می شود. اما اگر تصمیم به انجام این کار دارید بایستی حتما از اعتبار مرکز درمانی و تخصص و مهارت پزشک خود اطمینان حاصل کنید. در ادامه بیشتر با عمل زاویه سازی فک و روش های انجام آن آشنا می شویم.

زاویه سازی فک چیست؟

زاویه سازی فک جزء محبوب ترین و پرطرفدارترین عمل های زیبایی در جهان محسوب می شود که با ایجاد تغییراتی در چهره کمک زیادی به افزایش جذابیت و اعتماد بنفس افراد می کند. خطوط فک و ناحیه چانه از بخش های مهم صورت هستند که می توانند به دلایل مختلفی همچون ژنتیک، ضربه یا سوانح رانندگی و… دچار مشکل یا نقص شوند.

زاویه سازی فک چیست؟

ناهمسان و نامتقارن بودن خط فک و چانه می تواند روی ظاهر ما اثر منفی داشته باشد. اما خوشبختانه پیشرفت علم پزشکی و تکنولوژی موجب شده تا برای چنین مشکلاتی، راهکارهای مفیدی وجود داشته باشد.

یکی از مسائلی که لازم است به آن اشاره کنیم، شدت مشکل در نواحی چانه و فک است. برخی از عارضه های موجود در این بخش ها با روش های کم تهاجمی یا غیر تهاجمی قابل درمان هستند. همانند لیفت کردن با نخ و… اما در برخی مواقع مشکلات بیمار حادتر از آن است که بتوان به صورت سرپایی آن را درمان کرد.

بنابراین برای زاویه سازی فک از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته تری استفاده می شود. البته برای تصمیم گیری قطعی جهت انجام زاویه سازی فک، لازم است تا با چند متخصص خبره مشورت کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

زاویه سازی فک در پونک

کلینیک زیبایی فلورا در منطقه پونک شهر تهران با ارائه خدمات مختلف زیبایی بدون جراحی زیر نظر پزشک متخصص یکی از بهترین و معتبر ترین مراکز و کلینیک های زیبایی در تهران است که بیش از 10 سال سابقه درخشان در این زمینه را در کارنامه خود دارد. زاویه سازی فک بدون جراحی یکی از خدمات شاخص این کلینیک زیبایی در پونک است که به صورت تخصصی و توسط پزشک متخصص زیبایی انجام میشود.

کلینیک زیبایی فلورا در پونک

زاویه سازی فک تاثیر بسزایی در زیبایی چهره دارد. این کار با روش های مختلف و بدون نیاز به جراحی برای افراد امکان پذیر است. پزشکان ما در کلینیک زیبایی فلورا واقع در خیابان عدل شمالی در منطقه پونک شهر تهران این زیبایی و تغییر را به شما که زیباترین هستید به بهترین نحو خواهند بخشید.

جهت رزرو نوبت برای مراجعه به کلینیک زیبایی فلورا فرم نوبت دهی کلینیک زیبایی فلورا را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس گرفته و نوبت شما را رزرو کنند.

نمونه های زاویه سازی فک و صورت در فلورا

در زیر نمونه تصاویر زاویه سازی فک و صورت را مشاهده میکنید که در کلینیک زیبایی فلورا پونک زیر نظر پزشک انجام شده اند.

روش های مختلف زاویه سازی فک

علم پزشکی در چند دهه اخیر آنچنان پیشرفت داشته که موفق شده در زمینه جراحی و زایه سازی فک، از روش های مختلف و متنوعی بهره ببرد. مراجعین بسته به شرایطی که دارند می توانند یکی از این روش ها را با مشورت و نظر پزشک انتخاب کرده و ظاهری جذاب تر و دوست داشتنی تر به خود هدیه دهند. اما زاویه سازی فک چگونه و به چه روش هایی انجام می شود؟ در ادامه روش های مختلف آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

روش های مختلف زاویه سازی فک

زاویه سازی فک به کمک نخ

دقت کنید که اینجا منظور از نخ، یک نخ معمولی نیست. در این روش، متخصص برای بالا کشیدن پوست شما از یک نخ مخصوص جراحی استفاده کرده و افتادگی پوست را از بین می برد. این نخ ها را به طور دقیق و با مهارت کامل در نواحی اطراف چانه قرار می دهند و بعد از قرارگیری، آن ها را به سمت بالا می کشند. به این صورت پوست شما کاملا صاف و کشیده می شود.

زاویه سازی فک به کمک نخ

برای زاویه سازی به این روش حداقل به تعداد 4 الی 8 نخ نیاز است. این نخ ها بسته به کیفیت ساخت، ماندگاری متفاوتی دارند. اصولا ماندگاری نخ جراحی بسته به شرایط بیمار بین 6 الی 12 ماه متغیر است. بعد از گذشت این زمان، نخ ها جذب بدن می شوند که این یعنی مجددا نیاز به تمدید آن ها خواهید داشت.

زاویه سازی فک با فیلر (تزریق ژل)

احتمالا زمانی که صحبت از زاویه سازی فک می شود، به اولین چیزی که فکر می کنید تزریق فیلر یا ژل است. در این روش، برای بهبود خطوط فک، فیلرهای پوستی را به زوایای مختلفی از فک که استخوانی هستند تزریق می کنند. اگر در ناحیه فک دچار مشکل خاصی هستید، بهتر است پیش از هرگونه اقدام برای زاویه سازی با پزشک مشورت کنید.

زاویه سازی فک با فیلر (تزریق ژل)

هر فردی برای تزریق فیلر، بسته به شرایط فک خود به 1 الی 4 سرنگ فیلر پوستی احتیاج خواهد داشت. میزان ماندگاری ژل و فیلر کاملا بستگی به کیفیت برند و شرایط مراجع داشته و می تواند بین 12 الی 18 ماه متغیر باشد.

زاویه سازی فک به کمک تزریق چربی

در این روش پزشک با تشخیص اصولی، مقداری از چربی بدن خود مراجع را برداشته و آن را به ناحیه فک و چانه تزریق می کند. این چربی معمولا از بخش شکم فرد برداشته می شود. از نظر ماندگاری می توان گفت، تزریق چربی نسبت به تزریق ژل بهتر عمل می کند و برای مدت زمان بیشتری دوام دارد.

زاویه سازی فک از طریق تزریق بوتاکس

سم بوتولونیوم یکی از مهم ترین و اصلی ترین ترکیبات به کار رفته در بوتاکس است که باعث می شود بعد از تزریق و انتقال به پوست، اعصاب و عضلات ناحیه موردنظر فلج شوند.

زاویه سازی فک از طریق تزریق بوتاکس

اصولا آن دسته از فک هایی که بعد از زاویه سازی به شکل V درآمده اند از روش تزریق بوتاکس استفاده کرده اند. بوتاکس نسبت به دو مورد قبلی از ماندگاری کمتری برخوردار است. شما در نهایت بعد از 3 الی 4 ماه نیاز به تمدید مجدد بوتاکس خواهید داشت.

زاویه سازی فک به کمک هایفوتراپی

در این روش برای زاویه سازی فک از انرژی اولتراسوند استفاده می شود، به همین علت آن را با روش اولتراپی نیز می شناسند. انرژی اولتراسوند باعث می شود تا بافت هایی که در لایه های زیرین پوست قرار دارند تحریک و کاملا سفت شوند. فرکانس های بالای انرژی اولتراسوند بر روی یک ناحیه از پوست متمرکز شده و با لیفتینگ آن به زاویه سازی فک کمک می کنند.

زاویه سازی فک با جراحی

این روش نسبت به تمامی روش های گفته شده تهاجمی تر است. افرادی به سراغ این روش می روند که معمولا مشکلات فک آن ها به همین راحتی قابل درمان نیست. در روش جراحی، برای زاویه دار کردن فک، استخوان این ناحیه را برش می زنند. با تراشیدن استخوان، اندازه آن کوچک می شود. اگر استخوان فک شما با روش های کم تهاجمی تر قابل درمان است، بهتر است به سراغ جراحی نروید.

زاویه سازی فک با جراحی

زاویه سازی فک با روش RF

این روش نیز همانند روش هایفوتراپی برای سفت کردن پوست چانه و فک از انتقال انرژی استفاده می کند. در روش RF انرژی رادیوفرکانسی گرما و حرارتی را در لایه های پوست ایجاد و آن را تحریک می کند. این تحریک کردن باعث کلاژن سازی و سفت شدن پوست می شود.

کلینیک زیبایی فلورا یکی از مراکز فعال و معتبر در حوزه خدمات درمانی و زیبایی و زاویه سازی فک بدون جراحی است. در صورتی که به این نوع از مطالب علاقمند هستید و تمایل دارید درباره روش های درمانی و زیبایی اطلاعات بیشتری کسب کنید، امکان مراجعه به سایت کلینیک زیبایی فلورا برای شما عزیزان فراهم می باشد.

لیزر موهای زائد ، تزریق بوتاکس ، لیفت صورت با نخ ، اصلاح فرم بینی ، تزریق ژل لب ، پی آر پی مو و … از دیگر خدمات کلینیک زیبایی فلورا است که به صورت تخصصی و زیر نظر پزشک انجام میشوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *