لیزر موهای زائد

یکی از دغدغه های مردم برای داشتن بدنی تمیز و زیبا، انتخاب راهی برای رفع موهای زائد بدن است. موهای زائد ظاهری ناخوشایند را در بدن ایجاد می کنند و علاوه بر این، در بخش هایی از بدن موجب تعریق بیشتر و بو گرفتن می شوند. از جمله راهکارها و خدمات زیبایی که در این زمینه به افراد پیشنهاد می شود، لیزر موهای زائد است. از آن جایی که برای لیزر کردن، معایب و مزایای مختلفی عنوان شده و هر فردی برای استفاده از این روش سوالات زیادی در ذهن خود دارد، در ادامه درباره روش انجام لیزر موهای زائد توضیحات مفیدی را عنوان کرده ایم و جزئیات و شرایط آن را مورد بررسی قرار دهیم.

در کلینیک زیبایی فلورا خدمات لیزر موهای زائد را برای بانوان و آقایان را ارائه به صورت تخصصی و با استفاده از جدیدترین دستگاه های لیزر Supranoice Titanium 2023 میدهیم. خدمات رفع موهای زائد با استفاده از روش لیزر مو در کلینیک فلورا زیر نظر پزشک پرتو درمان انجام میشود. جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی و فرم نوبت دهی آنلاین میتوانید اقدام نمایید.

ویدیو توضیحات پزشک درباره لیزر موهای زائد

نمایش ویدیو درباره لیزر موهای زائد

نظر مراجعین لیزر مو کلینیک زیبایی فلورا

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد در کلینیک فلورا :

در تصویر زیر هزینه و تعرفه نواحی مختلف لیزر موهای زائد برای بانوان و آقایان در کلینیک زیبایی فلورا در پونک ذکر شده است جهت رزرو نوبت میتوانید با شماره تماس های کلینیک تماس گرفته و یا از طریق فرم رزرو نوبت به صورت آنلاین و اینترنتی اقدام نمایید. (جهت مشاهده تصاویر قیمت ها زوم کنید)

هزینه لیزر موهای زائد بانوان

هزینه لیزر موهای زائد آقایان

برای داشتن پوستی زیبا و درخشان بهترین کار مراجعه به مراکز و موسسات لیزر درمانی معتبر است. یکی از مجموعه های ارائه کننده خدمات لیزر موهای زائد، کلینیک زیبایی فلورا است که از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در زمینه لیزر برخوردار است.

ویدیو معرفی دستگاه لیزر کلینیک زیبایی فلورا

نمایش ویدیو درباره معرفی دستگاه لیزر تیتانیوم کلینیک فلورا

مزایای دستگاه لیزر تیتانیوم 2023

 • برای انواع تایپ پوستی با درجه رنگ های متفاوت می توان از این دستگاه استفاده کرد و بهترین نتایج را مشاهده کرد.
 • موی بدن شما در هر ضخامت و رنگی که باشد (روشن یا تیره) به راحتی توسط این دستگاه از بین خواهد رفت.
 • این دستگاه عملیات لیزر کردن را بدون درد انجام می دهد.
 • طول درمان به کمک دستگاه لیزر تیتانیوم نسبت به دیگر انواع دستگاه لیزر، حدود 40 درصد کمتر است.
 • اگر مطلع باشید، دستگاه های لیزر تاثیر چندانی بر روی پوست های برنزه ندارند. اما دستگاه تیتانیوم این قابلیت را دارد که بر روی پوست برنزه نیز تاثیر گذاشته و موهای زائد آن را از بین ببرد.
 • به کمک این دستگاه رنگ پوست تا سه درجه روشن تر خواهد شد.
 • نفوذ بالا و قدرتمند سه طول موج این دستگاه باعث می شود تا تمامی موهای زائد به خوبی از بین بروند.
 • دستگاه تیتانیوم جزء ایمن ترین و کم خطرترین دستگاه های لیزر در دنیاست.
 • سرعت هر شات آن 1 تا 15 شات در ثانیه بوده که بسیار قابل قبول است.
 • اسپات سایز دستگاه چیزی حدود 600 الی 900 سانتی متر مربع است. این یعنی هر شات بزرگ دستگاه می تواند محدوده وسیع تری از بدن را مورد هدف قرار داده و در کاهش مدت زمان انجام لیزر تاثیر گذار باشد.

کلینیک لیزر موهای زائد در پونک

کلینیک زیبایی فلورا در منطقه پونک شهر تهران با ارائه خدمات مختلف زیبایی بدون جراحی زیر نظر پزشک متخصص یکی از بهترین و معتبر ترین مراکز و کلینیک های زیبایی در تهران است که بیش از 10 سال سابقه درخشان در این زمینه را در کارنامه خود دارد. لیزر موهای زائد بانوان و آقایان یکی از خدمات شاخص این کلینیک زیبایی در پونک است که به صورت تخصصی و زیر نظر پزشک متخصص زیبایی و با جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد انجام میشود.

کلینیک زیبایی فلورا در پونک

حذف موهای زائد بدن و صورت تاثیر بسزایی در زیبایی و جذابیت چهره و بدن هر فردی دارد. این کار از طریق روش های مختلف و دشواری های گوناگون برای افراد امکان پذیر است. اما لیزر مو یکی از جدیدترین روش های حذف موهای زائد صورت و بدن است که ما در کلینیک زیبایی فلورا واقع در خیابان عدل شمالی در منطقه پونک شهر تهران این زیبایی و تغییر را به شما که زیباترین هستید با جدیدترین دستگاه های لیزر حذف موهای زائد به بهترین نحو انجام میدهیم.

لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد که در چند دهه اخیر با استقبال بسیار خوبی مواجه شده، یک روش نوین و درواقع یک نوع تکنولوژی است که به کمک دستگاه های مخصوص، پرتوهایی را با طول و فرکانس مشخص به فولیکول مو انتقال می دهد. این دستگاه ها به گونه ای تنظیم شده اند که هیچ اثر مخربی بر دیگر نواحی بدن نداشته و تنها به لایه ای از پوست وارد می شوند که فولیکول مو قرار دارد. با تاثیرگذاری روی این بخش از پوست، ریشه مو به مرور سست و سرعت رشد مو کاهش پیدا می کند.

لیزر-موهای-زائد-چیست

دستگاه لیزر، پرتو نوری را به شکلی کاملا متمرکز شده به سطح فولیکول ها می رساند. حال فولیکول با دریافت و جذب این نور، رنگدانه های تیره خود را از دست داده و در نهایت بعد از چندین جلسه تکرار و شارژ به طور کل از بین می رود.

اما درخصوص لیزر موهای زائد بدن، سوالات و ابهامات زیادی وجود دارد. به گونه ای که عده ی زیادی از مردم از انجام آن سرباز زده و یا در تصمیم گیری دچار تردید می شوند. در ادامه برای روشن تر شدن موضوع، نکاتی را درباره این روش نوین به شما عزیزان ارائه می کنیم.

روش انجام لیزر موهای زائد

حال که با لیزر موهای زائد تا حدودی آشنا شدیم، می خواهیم ببینیم این روش پرطرفدار و محبوب به چه شکلی انجام می شود؟ مسیر انتقال پرتوهای نوری لیزر به این صورت است که از سطح پوست به ساقه مو و در نهایت به بخش فولیکول مو هدایت می شود. نگران نباشید، فولیکول مو در لایه های عمیق پوست قرار ندارد که باعث آسیب به بدن شما شود. قبل از شروع جلسه لیزر موهای زائد، لازم است آمادگی لازم را کسب کنید.

روش انجام لیزر موهای زائد

برای این کار پوست شما بایستی کاملا با ژیلت یا تیغ اصلاح تمیز شود. این کار برای آن است که دستگاه بتواند پرتوهای نوری را به سرعت به فولیکول رسانده و مانعی بر سر راه آن نباشد. پوست بدن بهتر است خشک، بدون عرق، بدون استفاده از هیچ لوسیون یا کرم خاصی باشد. البته در برخی نقاط حساس بدن به توصیه متخصص و اپراتور لیزر می توان از کرم ها یا ژل های بی حسی استفاده کرد. عملیات لیزر در یک محیط کاملا امن و راحت انجام می شود.

شما در حین انجام لیزر از عینک مخصوص استفاده می کنید و در نهایت دستگاه با اعمال شات های متعدد به تمامی نواحی پوست، فولیکول های آن را تحت تاثیر پرتوهای خود قرار می دهد. بسته به وسعت نواحی که می خواهید لیزر کنید، مدت زمان انجام لیزر متفاوت خواهد بود. همچنین با توجه به اینکه دستگاه های لیزر از نظر ساختار و نوع عملیات لیزر متفاوت از یکدیگر هستند، زمان رسیدن به نتایج دلخواه را برای مراجعین متفاوت می کنند.

لیزر موهای زائد برای چه کسانی مناسب است؟

تحقیقات و بررسی ها نشان داده که لیزر موهای زائد بدن جز برای تعداد معدودی از افراد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد، تقریبا برای همه موثر واقع می شود. بسته به رنگ پوست و ضخامت موی شما، لیزر به صورت های مختلفی نتایج خود را نمایان می کند. به عنوان مثال، افرادی که رنگ پوست روشن تری دارند و همچنین از موهای زائد تیره و ضخیم خود رنج می برند، می توانند این انتظار را داشته باشند که لیزر کردن به خوبی روی آن ها نتیجه دهد.

لیزر موهای زائد برای چه کسانی مناسب است؟

دلیل این مطلب آن است که لیزر، تمرکز و هدف خود را بر روی نواحی و موهای تیره بدن می گذارد. افرادی که دارای رنگ پوست تیره هستند نیز بایستی به این نکته دقت داشته باشند که برای کسب نتایج دلخواه حتما از دستگاه های مخصوص این پوست استفاده کنند. این دستگاه ها اصولا پرتوهای نوری را با شدت کمتری به فولیکول اعمال می کنند تا فرد دچار مشکلاتی همچون سوختگی نشود.

لیزر موهای زائد برای چه کسانی مناسب نیست؟

در انجام لیزر، افراد هیچ گونه محدودیت جنسیتی ندارند. همینطور در صورتی که لیزر را در مراکز درمانی معتبر انجام دهید، می توانید مطمئن باشید که خطر یا عارضه ای شما را تهدید نمی کند. اما در برخی موارد توصیه می شود، افراد از انجام لیزر پرهیز کرده و یا با مشورت پزشک این کار را انجام دهند. در ادامه به لیست این افراد اشاره می کنیم:

لیزر موهای زائد برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • در صورتی که دچار اختلالات هورمونی هستید یا داروی خاصی در این مورد مصرف می کنید، بهتر است از انجام لیزر بپرهیزید.
 • اگر آن بخش از بدن که تصمیم به لیزر کردن آن را دارید، دارای گوشت اضافه است، بهتر است لیزر نکنید.
 • در صورتی که محل موردنظری که می خواهید لیزر کنید دچار تبخال شده یا مستعد تبخال زدن است، لیزر کردن تاثیر زیادی نخواهد داشت.
 • مواردی همچون خال بخصوص خال های گوشتی و تتو ، تاثیرات لیزر را به مراتب کاهش داده و نتایج قابل قبولی را به دنبال ندارند.
 • بانوانی که در دوران بارداری به سر می برند، بهتر است تا پایان مدت بارداری برای لیزر کردن اقدام نکنند. دلیل اصلی این موضوع به این خاطر است که بانوان در دوران بارداری دچار تغییرات هورمونی می شوند. این یک مسئله کاملا طبیعی و غیرقابل اجتناب است. به همین علت بهتر است در این دوران از انجام لیزر پرهیز شود.
 • یکی از بیماری هایی که می تواند تاثیر لیزر را از بین ببرد، بیماری لوپوس است. بنابراین در صورت ابتلا به این بیماری بهتر است لیزر نکنید.
 • لیزر کردن بر روی پوست های برنزه نیز نتایج خوبی را به همراه ندارد.

لیزر موهای زائد آقایان

رفع موهای زائد همیشه یکی از مهم ترین دغدغه های افراد است. این روزها افراد بیش از قبل به داشتن پوستی شاداب و تمیز اهمیت می دهند. آقایان معمولا برای رفع موهای زائد از روش های مختلفی استفاده می کنند. استفاده از تیغ و ژیلت، وکس، موم، کرم های موبر و… از رایج ترین و ساده ترین روش ها برای حذف موهای زائد هستند. اما همگی این روش ها معایب خاص خود را دارند.

مهم ترین عیبی که در همه آن ها مشترک است، موقتی بودن این روش هاست. لیزر موهای زائد یکی از جدیدترین و البته پرطرفدارترین روش ها برای حذف دائمی موهای زائد بدن است که هم در میان آقایان و هم در میان بانوان به محبوبیت زیادی رسیده است. در این مطلب قصد داریم به صورت اختصاصی در مورد لیزر موهای زائد آقایان صحبت کنیم.

معمولا موی بدن آقایان به دلیل وجود هورمون های مردانه نسبت به بانوان ضخیم تر، درشت تر و پر پشت تر است. از این رو آقایانی که تمایل دارند تا موی بدن خود را شیو کنند، معمولا با دردسرهای زیادی روبرو هستند. روش های معمول و رایجی که برای شیو بدن به کار می روند اثراتی موقتی و زودگذر دارند. همچنین شیو کردن با برخی از این روش ها می تواند زمان بر باشد.

مزایای لیزر موهای زائد مردان

به عنوان مثال شیو کردن با تیغ یا ژیلت علاوه بر اینکه باعث ایجاد موی زیر پوستی می شود، در گذر زمان رنگ پوست را تیره تر می کند. همچنین رفع موی زائد با استفاده از وکس یا موم نیز بسیار زمان بر و دردآور است. به همین جهت این روش ها چندان طرفدار زیادی ندارند. یکی از فناوری های جدیدی که به راحتی جایگزین این روش ها شده، لیزر موهای زائد آقایان است.

لیزر یکی از جدیدترین روش ها برای داشتن پوستی تمیز و سالم است که توسط دستگاه های مخصوص لیزر انجام می شود. این روزها مراجعه به مراکز لیزر جهت حذف موهای زائد در میان آقایان بسیار فراگیر شده است. دلیل آن هم مزایای بیشماری است که استفاده از این روش به دنبال دارد. البته برای لیزر کردن بایستی این مورد را به خاطر داشته باشید، که مجموعه مورد نظر حتما از تجربه و اعتبار کافی در این زمینه برخوردار باشد.

لیزر موهای زائد آقایان در کلینیک زیبایی فلورا پونک

همانطور که اشاره کوتاهی داشتیم، میزان اعتبار و سابقه کاری مرکزی که جهت دریافت خدمات لیزر به آن مراجعه می کنید، اهمیت بسیار زیادی دارد. از آن جایی که لیزر موهای زائد یکی روش جدید با فناوری های نوین است. انتخاب نوع دستگاه و تکنولوژی به کار رفته در آن، برای از بین بردن موهای زائد تاثیر زیادی دارد. در صورتی که مجموعه مورد نظر از تخصص و مهارت کافی در این زمینه برخوردار نباشد، امکان موفقیت آمیز نبودن لیزر موهای زائد وجود دارد.

لیزر موهای زائد آقایان در کلینیک زیبایی فلورا پونک

کلینیک فلورا یکی از مراکز زیبایی پوست و مو در پونک – تهران است که با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های لیزر، خدمات خود را با استانداردهای بالا به مراجعین ارائه می کند. این کلینیک به جدیدترین دستگاه های لیزر مجهز بوده و جهت انجام خدمات لیزر موهای زائد آقایان از مجرب ترین اپراتورهای لیزر بهره می برد.

در صورتی که اطلاعات چندانی در خصوص لیزر موهای زائد نداشته باشید، مشاوره های مجموعه، اطلاعات دقیق را در خصوص نکات قبل و بعد از لیزر در اختیار شما قرار می دهند. لیزر موهای زائد بسته به شرایط هر فرد متفاوت است. اما می توان اطمینان خاطر داد که با شرکت در تمامی جلسات لیزر و انجام مرتب آن، دیگر نیازی به هیچ کدام از روش های شیو و اصلاح بدن نخواهید داشت.

مزایای لیزر موهای زائد آقایان

در این بخش با مهم ترین مزایای لیزر موهای زائد آقایان آشنا می شویم.

 • یکی از مهم ترین مزایای لیزر موهای زائد آقایان، بدون درد بودن آن است.
 • لیزر کردن عوارضی برای افراد به دنبال ندارد.
 • لیزر در مقایسه با دیگر روش های اصلاح، اثربخش تر بوده و یک روش سریع برای حذف موهای زائد به شمار می رود. در واقع شما در کمترین زمان ممکن نتایج شگفت انگیز آن را مشاهده خواهید کرد.
 • این روش برای حذف دائمی موها، توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) مورد تایید واقع شده است.
 • یکی دیگر از مزایای لیزر موهای زائد آقایان، کوتاه بودن زمان انجام آن است. معمولا آقایان بسته به ضخامت و رشد موها، به 8 تا 12 جلسه لیزر نیاز خواهند داشت.
 • با اینکه لیزر کردن در ابتدا هزینه بیشتری نسبت به دیگر روش ها دارد. اما در گذر زمان متوجه خواهید شد که این روش در هزینه های شما صرفه جویی می کند. چرا که بعد از طول درمان و گذراندن جلسات دیگر نیازی به خرید وسایل شیو و اصلاح هر روزه نخواهید داشت.
 • این روش دردسر بسیار کمتری نسبت به روش های رایج اصلاح بدن دارد.
 • با لیزر دیگر خبری از موهای زیرپوستی نیست.
 • آقایانی که تمایل دارند تراکم موهای خود را کاهش دهند نیز می توانند از روش لیزر استفاده کنند.
 • گاهی اوقات استفاده مداوم از تیغ و ژیلت باعث می شود تا پوست دچار لکه و تیرگی در برخی نواحی شود. لیزر کردن، این لکه ها را تا حدودی کم رنگ کرده و پوستی سالم و یکدست به شما هدیه می دهد.

مزایای لیزر موهای زائد آقایان

چه افرادی واجد شرایط لیزر نیستند؟

لیزر موهای زائد هم برای آقایان و هم برای بانوان مفید و اثربخش است. اما در برخی موارد اشاره شده که این روش برای افراد خاصی کارآمد نیست. اگر جزء لیست زیر هستید، بهتر است از انجام لیزر خودداری کرده و یا پیش از انجام لیزر حتما با یک پزشک متخصص مشورت کنید. لیست افرادی که واجد شرایط لیزر نیستند به شرح زیر است:

 • اختلالات هورمونی یکی از مهم ترین مسائلی است که می تواند عملیات لیزر را با شکست مواجه کند. اگر دچار این مشکل هستید و یا در این مورد از داروی خاصی استفاده می کنید، بهتر است از روش لیزر استفاده نکنید.
 • اگر بیماری پوستی خاصی دارید، لیزر نکنید.
 • اگر ناحیه مورد نظر شما برای لیزر دچار تبخال، جوش، خال گوشتی و اسکار شده است، بهتر است از انجام لیزر خودداری کنید.
 • افرادی که پوست خود را برنزه کرده اند نمی توانند از روش لیزر موهای زائد استفاده کنند.
 • عفونت در بدن و یا سابقه عفونت نیز از مواردی است که عملیات لیزر را با شکست روبرو می کند.

چه افرادی واجد شرایط لیزر نیستند؟

برای داشتن پوستی زیبا و درخشان بهترین کار مراجعه به مراکز و موسسات لیزر درمانی معتبر است. یکی از مجموعه های ارائه کننده خدمات لیزر موهای زائد آقایان و بانوان ، کلینیک زیبایی فلورا است که از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در زمینه لیزر مو برخوردار است.

10 دیدگاه

 • سلام برای لیزر آقایان تماس بگیرم زودتر میتونم وقت بگیرم یا باید فرم پر کنم؟

  • سلام عرفان عزیز.
   تفاوتی نداره هر ساعت از شبانه روز میتونید از فرم نوبت دهی مون استفاده کنید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته بشه. در غیر این صورت میتونید در ساعات کاری تماس بگیرید برای رزرو نوبت.

 • سلام وقتتون بخیر. تو فاصله زمانی جلسات لیزر میتونیم شیو بکنیم؟

  • سلام هستی عزیز.
   بهتره که شیو نداشته باشید دو فاصله بین جلسات. اما اگر مجبور شدید تنها یک بار شیو کنید تا بهترین نتیجه رو از جلسات لیزر بگیرید.

 • خسته نباشید. لیزر آقایان و خانوم ها همه روزه هست یا روزهای خاصی دارید؟

 • سلام من قبلاً جای دیگه رفتم برای لیزر تقریباً 5 جلسه اما دستگاهشون یه مدل دیگه بود میتونم ادامه اش رو بیام پیش شما با دستگاه جدید؟

  • سلام و وقت بخیر
   بله میتونید تشریف بیارید اما حتماً باید قبل از شروع جلسات حتماً مشاوره بشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *