اصلاح فرم چانه با تزریق ژل

اصلاح فرم چانه با تزریق ژل

امروزه استفاده از تکنیک ها و روش های زیبایی نسبت به گذشته بسیار پیشرفت کرده است. بسیاری از آقایان و بانوان برای جذاب تر شدن هر چه بیشتر به سراغ انواعی از روش های زیبایی رفته و تغییراتی در ظاهر خود ایجاد می کنند. تزریق ژل چانه و اصلاح فرم چانه یکی از رایج ترین اقدامات زیبایی است که می توان به آن اشاره کرد. فرم صورت تاثیر بسزایی در زیبایی صورت دارد و شکل و زاویه چانه و فک نیز در این فرم نقش مهمی دارند. بنابراین افراد زیادی هستند که با تزریق ژل سعی می کنند بخش هایی از فک و چانه را برجسته تر کرده و با زاویه دهی به این قسمت ها، زیبایی بیشتری به صورت خود بدهند. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در این خصوص صحبت کنیم.

اصلاح فرم چانه

فرم دهی به صورت با روش های مختلفی انجام می شود. دو بخش مهم از صورت که برای ایجاد تغییر در فرم صورت بیشتر مورد هدف قرار می گیرند، نواحی چانه و فک هستند که می توان با اندکی تغییرات در این بخش ها، شکل کلی فرم صورت را بهتر و جذاب تر کرد. برای حجم دهی به این بخش ها راهکارهای مختلفی وجود دارد که یکی از بهترین این روش ها، تزریق ژل است.

اصلاح فرم چانه

در واقع می توان گفت تزریق ژل چانه بعد از تزریق بوتاکس جزء محبوب ترین و پر متقاضی ترین روش های زیبایی است که توسط کلینیک ها و مراکز زیبایی انجام می شود. در این روش تزریق معمولا از ژل هیالورونیک اسید برای زاویه دار کردن و حجم دهی به صورت استفاده می شود. معمولا متخصصین با توجه به نواقصی که در صورت هر فرد وجود دارد، به گونه ای خاص این ژل را به قسمت های مختلف فک و چانه تزریق کرده و به آن زاویه و فرمی مناسب می دهند. بنابراین می توان گفت تزریق ژل چانه تاثیر زیادی در اصلاح فرم چانه دارد.

تزریق ژل و اصلاح فرم چانه در پونک

کلینیک زیبایی فلورا در منطقه پونک شهر تهران با ارائه خدمات مختلف زیبایی بدون جراحی زیر نظر پزشک متخصص یکی از بهترین و معتبر ترین مراکز و کلینیک های زیبایی در تهران است که بیش از 10 سال سابقه درخشان در این زمینه را در کارنامه خود دارد. اصلاح فرم چانه بدون جراحی یکی از خدمات شاخص این کلینیک زیبایی در پونک است که به صورت تخصصی و توسط پزشک متخصص زیبایی انجام میشود.

کلینیک زیبایی فلورا در پونک

اصلاح فرم چانه تاثیر بسزایی در زیبایی چهره دارد. این کار با روش های مختلف و بدون نیاز به جراحی برای افراد امکان پذیر است. پزشکان ما در کلینیک زیبایی فلورا واقع در خیابان عدل شمالی در منطقه پونک شهر تهران این زیبایی و تغییر را به شما که زیباترین هستید به بهترین نحو خواهند بخشید.

جهت رزرو نوبت برای مراجعه به کلینیک زیبایی فلورا فرم نوبت دهی کلینیک زیبایی فلورا را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس گرفته و نوبت شما را رزرو کنند.

نمونه های اصلاح فرم چانه در کلینیک فلورا

در زیر نمونه تصاویر تزریق ژل چانه و زاویه سازی فک را مشاهده میکنید که در کلینیک زیبایی فلورا پونک توسط پزشک انجام شده اند.

روش انجام تزریق ژل چانه

در صورتی که تزریق ژل چانه در شرایط مناسب و با مواد اولیه مرغوب و باکیفیت انجام شود، می توان این اطمینان را داشت که نتایج شگفت انگیز و قابل قبولی از آن بدست خواهد آمد. مراحل و روش تزریق ژل چانه به شرح زیر است:

روش انجام تزریق ژل چانه

 • در گام نخست، پزشک متخصص فرم کلی صورت را بررسی می کند. شرایط پوستی، وضعیت و فرم فک و چانه را نیز آنالیز کرده و پس از معاینه کامل تصمیم می گیرد که چند سی سی ژل برای این کار نیاز است.
 • دومین مرحله برای تزریق ژل چانه، استریل و ضدعفونی کردن ناحیه تحت درمان است.
 • پس از تمیز کردن پوست نواحی چانه و فک، از یک ماده بی حس کننده موضعی همچون لیدوکائین استفاده می شود تا بیمار در طول تزریق ژل، درد خاصی احساس نکند. گاهی اوقات متخصصین مقادیری از این ماده بی حسی را با مواد پر کننده چانه درون سرنگ ترکیب می کنند.
 • حال زمان تزریق ژل رسیده است. در این زمان بهتر است مراجع به حالت نیمه دراز یا نشسته باشد تا فرایند تزریق ژل راحت تر انجام شود.
 • متخصص با توجه به شرایط فعلی چانه و فرم نهایی که مراجع درخواست کرده است، چند سی سی از ژل را در نواحی چانه و فک تزریق می کند.
 • این فرایند در طولانی ترین حالت ممکن می تواند بین 30 الی 60 دقیقه به طول بینجامد.

مزایای تزریق ژل چانه و اصلاح فرم چانه

خب بیایید از مزایای تزریق ژل چانه صحبت کنیم و بررسی کنیم که دلیل استقبال بی نظیر زیباجویان از این روش چیست؟ از مهم ترین مزایای تزریق ژل چانه عبارتند از:

مزایای تزریق ژل چانه و اصلاح فرم چانه

 • در صورتی که تزریق ژل را در یک مرکز زیبایی و کلینیک معتبر انجام دهید، می توانید این اطمینان را داشته باشید که انجام چنین کاری کمترین درد یا عارضه را به همراه دارد.
 • نتایج بلافاصله پس از انجام تزریق قابل مشاهده هستند.
 • در این روش درمانی، نیازی به استراحت نیست و در واقع دوران نقاهتی در پیش رو ندارید. بنابراین می توانید پس از تزریق به زندگی روزمره خود بپردازید.
 • در صورتی که پس از مدتی از تزریق ژل پشیمان شدید، اگر ماده استفاده شده در تزریق از ژل هیالورونیک اسید باشد، می توان این اطمینان خاطر را داد که پس از گذشت مدت زمانی، حالت چانه به فرم قبلی خود برمی گردد و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.
 • مدت زمان انجام تزریق ژل چانه کوتاه است و زمان زیادی را از مراجع نمی گیرد.
 • برای زاویه سازی فک با روش تزریق ژل، نیازی به داروی بیهوشی نیست و این باعث می شود تا مراجع دچار عارضه خاصی نشود.

میزان ماندگاری تزریق ژل چانه چقدر است؟

برای این مورد نمی توان زمان دقیقی ارائه کرد. این روزها برای تزریق ژل چانه و زاویه سازی آن از موادی استفاده می شود که نتایج ماندگار و دائمی ندارند. در واقع بعد از گذشت مدت زمانی، در صورتی که تمایل داشته باشید، می توانید مجددا برای شارژ و تمدید به مراکز زیبایی مراجعه کنید. دلیل مهمی که باعث می شود متخصصین از مواد با تاثیرات موقت استفاده کنند این است که در گذشته از ژل های دائمی استفاده می شد که در عین اثرات دائمی، عوارض بسیار زیادی برای مراجعین داشته و تخلیه آن ها نیز بسیار سخت بوده است.

میزان ماندگاری تزریق ژل چانه چقدر است؟

به همین دلیل این مواد از رده خارج شده و جای خود را به موادی همچون ژل هیالورونیک اسید دادند. به طور کل می توان گفت اگر از مواد مرغوب و باکیفیت در تزریق ژل چانه استفاده شود، اثرات ماندگارتر از زمانی خواهد بود که از متریال نامرغوب استفاده می شود. بررسی ها نشان داده که ماندگاری تزریق ژل چانه می تواند بین 9 الی 18 ماه برای هر فرد متغیر باشد. گاه برای برخی افراد این مدت زمان می تواند کمتر یا بیشتر باشد.

کاربردهای تزریق ژل چانه

از مهم ترین کاربردهای تزریق ژل چانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فرم دهی به صورت و جذاب تر کردن حالت آن
 • برخی از افراد مسن بر اثر کهولت سن در قسمت پایین صورت خود دچار کاهش حجم ناگهانی می شوند. با تزریق ژل می توان این کاهش حجم را از بین برد.
 • متقارن کردن خط فک
 • از بین بردن چین و چروک و افتادگی صورت
 • در گذر زمان، استخوان فک تحلیل می رود. تزریق ژل چانه و فک می تواند این مشکل را نیز حل کند.

کلینیک زیبایی فلورا یکی از مراکز فعال و معتبر در حوزه خدمات درمانی و زیبایی و اصلاح فرم چانه و زاویه سازی فک بدون جراحی است. لیزر موهای زائد در پونک ، تزریق بوتاکس در پونک ، لیفت صورت با نخ ، اصلاح فرم بینی ، تزریق ژل لب در پونک ، پی آر پی مو در پونک و … از دیگر خدمات کلینیک زیبایی فلورا است که به صورت تخصصی و زیر نظر پزشک انجام میشوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *